קרמיקה לביתמחפשים קרמיקה לבית? מצאתם!

קרמיקה לבית – החברה המובילה בתחום, כל שלבי הריצוף במקום אחד.

*מחירים אטרקטיביים ומבצעים על מגוון רב של סוגי אריחים וחיפויים.

*צוות יועצי עיצוב מומחים בתחום הקרמיקה לבית ירכיבו עבורכם שילוב אריחים מתוחכם ומרהיב לקבלת תוצאה מעוצבת ברמה גבוה ומקצועית.

*רצפים בעלי שנים של ניסיון וידע רב יניחו ויקבעו את הריצופים הנבחרים מתוך התחשבות בתכונות האופייניות לאריחים הנבחרים כך שתוצאות העבודה יהיו מושלמות וישמרו לשנים רבות.      

קרמיקה לבית– בסיס לבית בעיצוב מהמם על ידי חברה מקצועית ומנוסה.
כפי שאתם יודעים הריצוף הוא הבסיס של הבית, לכן גם מבחינה עיצובית הריצוף מהווה בסיס לקו העיצוב והאווירה הייחודית של כל בית או חלל מגורים ועבודה. בחירת הקרמיקה לבית יקבע באופן משמעותי את מראה והתחושה של עיצוב הבית וכן מיועד להחזיק שנים רבות, לכן שלב זה הוא אחד החשובים בשלבי עיצוב הבית. רצוי לקבל החלטות חשובות ומשמעותיות, כמו בחירת קרמיקה לבית שילוו אתכם שנים רבות, בהתייעצות עם מומחים בענף, זוהי המלצה למעשה לכל נושא ולכל תחום. ישנם סוגים רבים של קרמיקה לבית, כיסויים וחיפויים שניתן לבחור מהם. למשל ריצוף אבן, קרמיקה, גרניט פורצלן וחיפויים שמתאימים לרצפת הבית, או ריצוף חוץ וגן ואף אריחי קרמיקה לחדר האמבטיה והמטבח.
לכל אחד מהאריחים תכונות שונות וייחודיות לו, מבחינת אופי התיישנות החומר, דרך הניקיון, רמת המבריקות וההחלקה וכדומה. יועצים מומחים בעלי ניסיון יכולים להתאים בת=צורה מושלמת את אופי הריצוף למטרתכם והדרישות שלכם וכן להוביל אתכם בדרך המפותלת והעקלקלה של מגוון אפשרויות העיצוב, באם אתם בוחרים סוג אחד של אריח או משלבים מספר סוגים יחד. לפעמים לא פשוט לדמיין את התמונה הכללית לכן מעצב מומחה יכול להוביל ולעזור לקבל החלטה לפי אופי העיצוב שאתם רוצים ליצור במקום המגורים או העבודה, לפי צבעי ריהוט שקיים והתאמה לתאורה ולפונקציונאליות של החלל אותה רוצים לחפות. עולם הקרמיקה הוא מגוון ומרתק, חווית קנייה ורכישה של אריחים יכולה להיות נפלאה ומרתקת ובעזרת אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, רצפים מומחים, המקבעים את האריחים במקצועיות למשטח, מתקבלת תוצאה מרשימה ועיצוב בולט ומרהיב של החלל.

קרמיקה לבית – בחירה, קנייה, עיצוב וריצוף תחת קורת גג אחת אצל המומחים.

קרמיקה לבית 1עולם הקרמיקה הוא עולם מסועף ומורכב. ישנם סוגים רבים של אריחים, כל אחד מהם בעל תכונות ייחודיות לו וכל אחד מהם מתאים לפונקציונאליות מסוימת, ישנם אריחים המומלצים לעיצוב וחיפוי חוץ וגן, אריחים המתאימים לחדר האמבטיה והמטבח ואריחים וחיפויים המיודעים לחלל מגורים ועבודה. אנו מציעים לכם צוות מקצועי בעל ניסיון רב בענף הקרמיקה לבית. צוות שינחה אתכם בכל שלב עד להנחת וקיבוע הריצוף באופן המקצועי ביותר ותוצאה מרשימה ומעוצבת ברמה גבוהה. ברגע שבוחרים את סוג הריצוף יש לבחור את הצבע, הטקסטורה, המרקם והציור של האריח. לקוחות רבים מביעים רצון לקרמיקה לבית בעיצוב מתוחכם המשלב נגיעות של סוג אריחים נוסף או שניים יחד עם הסוג הנבחר והשולט מבין האריחים. זוהי בחירה לא פשוטה שיועצי העיצוב שלנו יוכלו לעזור לכם בכל שלב עד לקבלת קו עיצוב מדיוק עבורכם ומרהיב ביופיו. אנו מציעים מגוון של הנחות אטרקטיביות לרכישת אריחי קרמיקה דרכנו כך שבזמן הבחירה סוגי אריחים רבים יהיו זמינים לתקציב שלכם. השלב האחרון אך לא פחות חשוב הוא הנחת הריצוף. אנשי המקצוע שלנו מובילים בתחומם, רצפים בעלי ידע רב וניסיון שבזכות עבודה מעולה וריצוף מוקפד ואיכותי ישמרו על הקרמיקה בבית שלכם לשנים רבות.

עבור קרמיקה לבית צרו קשר טלפוני כבר עכשיו:

072-3384222