קרמיקה עודפיםמחפשים קרמיקה עודפים? מצאתם!

*קרמיקה עודפים בעיצובים מרהיבים.

*שירות וקשב ללקוח.

*קרמיקה מחירים של עודפים משתלמים במיוחד.

*רכישת מוצרים או שירות שיפוצים ובנייה.

*קרמיקה עודפים או קרמיקה בעיצובים חדשים.

קרמיקה עודפים על ידי חברה מקצועית- מה זה ולמה זה כדאי?

הקרמיקה מגיעה מרחוק והייצור שלה דורש הרבה אנרגיה, אולם היתרונות בקרמיקה הם רבים שכן אריחי הקרמיקה עמידים בפני מפגעים, לעיתים ניתנים למחזור ועמידים למים. בשל המרחק והאנרגיה המושקעת בה, מחירי הקרמיקה יהיו בד"כ בהתאם, אולם קרמיקה עודפים מציעה מגוון רחב של אריחים במחירים זולים משמעותית.

בעת תכנון וביצוע שיפוצים, מומלץ לשקול שימוש בריצוף קרמיקה עודפים במטבח ובחדר האמבטיה, אם אתה מודאג לגבי הסביבה ורוצה לתרגם ערך זה לפרויקט השיפוץ או הבנייה שלך, לפני הבחירה בחומר זה, יש לתהות על ההשפעה האקולוגית שלו. העיקרון המרכזי בעת בחירת אריחים הוא לשקול את השלבים של מחזור החיים של החומרים, יהיה זה קרמיקה או כל מוצר אחר. החומרים צריכים לבוא ממקורות מקומיים ככל האפשר, להיות מיוצרים עם כבוד לסביבה, להיות עמידים, לזהם מעט ככל האפשר בשימוש ולא להפוך לפסולת רעילה. קרמיקה עודפים מציעה את כל אלו, בהיצע רחב ובמחירים נוחים

אריחי הקרמיקה מגיעים בדרך כלל מגיעים מאיטליה או סין. ייצור אריחי קרמיקה דורש הרבה אנרגיה, באמצעות אפייה המתרחשת בטמפרטורות גבוהות מאוד. במקרה של אריחים המיוצרים בסין, האנרגיה המשמשת בדרך כלל פחם, מקור אנרגיה שמייצר יותר גזי חממה כמעט 1000 פעמים ממקורות אנרגיה אחרים. מנגד זאת, הקרמיקה הינה בעלת התנגדות מים. כמו כן, הקרמיקה היא חומר עמיד מאד במים ומבטיחה עמידות טובה של חדרי המטבח וחדרי אמבטיה, חדרי כביסה וחדרי כניסה. הקרמיקה מבטיחה את בריאות ואיכות הסביבה בניגוד למוצרים שנעשו עם נגזרות נפט (רבד, ויניל, שטיחים. לסיכום, למרות חסרונות סביבתיים, יש לקרמיקה ולקרמיקה עודפים בפרט איכויות שיכולות למשוך צרכנים. קרמיקה עודפים היא פתרון חסכוני באיכות זהה לקרמיקה אחרת.

קרמיקה עודפים – היתרונות שלנו….

קרמיקה עודפים 5חברתנו פועלת במשך שנים ובעלת ניסיון רב בעיסוק עם שיש, אבן, קרמיקה עודפים ועוד למגוון שימושים. חברתנו עוסקת בשיפוץ ותיקון באמצעות חומרים שונים. אנו מספקת ללקוחותינו שירות מעולה ומגוון רחב של מוצרים לבחירה. השם והאמינות שצברה חברתנו בקרב לקוחותיה הושגו בנחישות רבה, תוך אימוץ עקרונות של איכות, עיצוב, חדשנות, שירות ותחרותיות, כל זאת בזכות הפשטות והיופי, נוחות, חדשנות וביצועים, פונקציונליות ואסתטיקה. אריחי קרמיקה עודפים בחברתנו מציעים מגוון רחב של אריחים בשלל דוגמאות ועיצובים. איכותה של קרמיקה עודפים זהה לאיכות קרמיקה אחרת, כאשר הסיבות לשמה קרמיקה עודפים הן בשל תחלופה גבוהה של אריחים בחברתנו ובשל עודפים שנוצרו עבור דגמי קרמיקה אלו ואחרים.

אנו פועלים במשך שנים ארוכות להקמה ולכיוון החברה שלנו, אשר מעסיקה עובדים רבים ומתרחבת כל הזמן. הרצינות של צוות העובדים שלנו כמו גם איכות העבודה שלנו הן שמבטיחות את המוניטין וההצלחה של החברה. אנחנו לוקחים על עצמנו עבודות מסוגים שונים ומבצעים אותן לשביעות רצונם המלאה של הלקוחות שלנו. אנו דורשים מעובדינו לעמוד ברף גבוה של דרישות בכל הנוגע לטיב העבודה ולשירות הלקוחות והדבר מתבטא במספר הגבוה של הלקוחות המרוצים שלנו, במספר הלקוחות החוזרים שלנו ובמספר הלקוחות החדשים שמגיעים אלינו בעקבות המלצות לקוחות אחרים. אנו מציעים קרמיקה עודפים ואריחי עודפים מסוגים שונים שיוכלו להתאים עבור הפרויקט שלכם. לקבלת מידע נוסף ולהתרשמות את מוזמנים ליצור עמנו קשר במוקד הטלפוני שלנו ונשמח לשרתכם.

קרמיקה עודפים ממגוון רחב לבחירה.

להזמנת קרמיקה עודפים ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו:

072-3384222