ריצוף אמבטיהמחפשים ריצוף אמבטיה? מצאתם!

ריצוף מקלחת מקצועי.

רמת גימור גבוהה.

ריצוף אמבטיה בסוגי ריצוף שונים.

שירות וליווי צמוד.

ריצוף מקלחת על ידי חברה מקצועית- מה זה ולמה זה כדאי?

כיצד לבחור ריצוף אמבטיה? האמבטיה היא לחה בשל אופייה, לכן עלינו לבחור בחומרים שיתאימו לסביבה זו. שטיח או ריצוף עץ הם לא ממש אידיאלים. הם סופגים ואוגרים מים, והסיכונים להירקבות בחלוף הזמן הם גבוהים. אנחנו צריכים לבחור ריצוף מקלחת שהינו עמיד למים, כגון אריחי קרמיקה למקלחת, ויניל, או יריעת פלסטיק שאינם מאפשרים למים לחדור פנימה. ההתקנה של לינוליאום בדבק אריחים היא קלה, והדבר די עמיד אם הוא עשוי ויניל איכותי ודבק טוב לאריחים. התקנת ריצוף אמבטיה מתבצעת באמצעות הסרת האסלה, תיקון רצפת העץ באם היא פגומה, והתקנת כיסוי הרצפה החדש. הדרך הפופולרית ביותר הינה להתקין ריצוף אמבטיה על הרצפה, שהוא יותר עמיד ודקורטיבי. זה גם מעלה את הערך של הבית שלך. אם יש לך ריצוף אמבטיה מסורתי, ניתן לבצע שינויים ולבצע התקנת אריחים על הרצפה.

עבור חדר אמבטיה בקומות העליונות, הרצפה חייבת להיות חזקה מאוד על מנת לא לסדוק המשטח שבין אריחים. בסיסה של הרצפה מכוסה בדרך כלל עם דיקט או לוחות עץ דחוסים של 5/8 אינץ', וניתן להוסיף עוד דיקט 5/8 לקבלת רצפה נוקשה מאוד.  אם התמיכה באריחים הינה רכה, קלה או עשויה לזוז, סדקים יתהוו בבסיסם של האריחים. אז קיים צורך להסיר את האסלה, יבוצע חיבור לניקוז שלה בכדי למנוע נזקים ובזבוז. לאחר מכן, יוחלף הדיקט הקיים באם הוא פגום, ותיושם שכבה נוספת כדי לוודא שהאריחים יישארו בטוחים. לאחר מכן, יונחו אריחי הרצפה. בדרך כלל ייעשה שימוש ברובה בצבע כהה כדי למלא את הפערים שבין אריחים. ברגע שהתקנת האריחים תתייבש תבוצע ההתקנה של האסלה. ניתן גם לבצע חיתוך של הדלת ולעשות הנחת סף. בסוף כל השלבים הללו, חידוש הרצפה של חדר האמבטיה שלך תסתיים.

ריצוף אמבטיה – היתרונות שלנו….

ריצוף אמבטיההסיבות לביצוע ריצוף מקלחת הן מגוונות. ריצוף אמבטיה ייעשה משום שריצוף אמבטיה מסוים  זקוק לשיפוץ משום שהוא פגום או בשל רצון לחדש. חברת הריצוף שלנו מתמחה בסוגי שיפוץ שונים: ריצוף, בטון מלוטש, פרקט על סוגיו השונים, בידוד ועוד. אנו מספקים מומחיות בכל תחומי השיפוץ.  אנחנו יכולים לקחת אתר בנייה עם עבודה שכבר יצאה לדרך, או לקחת אחריות על פרויקטים חדשים מתחילתם ועד סופם. בנוסף לביצוע העבודה המקצועית על ידינו, יש לנו כוח עבודה עם צוות של אדריכלים ומעצבי פנים. אנו מציעים מגוון רחב של חומרים שעמם אנו עובדים במטבח, חדר האמבטיה שלך או בחדר אוכל. אם אתה מעדיף לעבוד עם מותג מסוים בעת ריצוף מקלחת או חדר אחר, אנחנו דואגים להתקנה.

אנחנו כאן כדי לדאוג לעתיד המבנה בדרך היעילה והחסכונית ביותר. באמצעות שיטות העבודה שלנו, נחסוך לך כסף מעלויות השיפוץ. פתרונות הריצוף שלנו יתאימו לצרכים הנוכחיים והעתידיים שלך. אנחנו מתחייבים לטווח ארוך לשלמות השיטות שלנו, יצירתיים בפתרונות הריצוף שלנו, מתמידים בניהול הפרויקטים שלנו, שואפים למצוינות בביצועים שלנו ודואגים ליחסי עבודה מעולים בין עובדינו ובין העובדים ללקוחות. אנו מספקים ביטוח לעבודות המבוצעות על ידינו, כך שתוכלו להיות בטוחים שנלווה אתכם בכל שאלה או בעיה שתצוץ לאחר סיום פרויקט השיפוץ. לבחירת ריצוף אמבטיה איכותי התקשרו עכשיו.

ריצוף מלקחת אמין ומשתלם.
להזמנת ריצוף אמבטיה או מקלחת ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו: 

072-3384222