ריצוף מחפשים ריצוף? מצאתם!

ריצוף מקצועי.

שירות מקצועי

מגוון רחב של אריחי ריצוף.

ריצוף ברחבי הארץ.

אחריות ואמינות.


ריצוף על ידי חברה מקצועית- מה זה ולמה זה כדאי?
באם אתם בתחילתו של פרויקט לבניית מבנה מגורים או מבנה מסחרי, מומלץ להשקיע זמן ומחשבה לעניין הריצוף. קבלני בנייה רבים מותירים את העניין לבחירתם ומתוך שיקולים אישיים כך שהלקוח לא מרוצה מהתוצאה. מומלץ לבחון את אפשרויות הריצוף במספר מקומות טרם תחילת הפרויקט. תוכלו להתרשם מסוגי הריצוף השונים וממחיריהם. הריצוף מהווה פריט עיצובי מרכזי ובחירה בסוג ריצוף מסוים תקבע כיצד הנכס ייראה. סקר שוק ובדיקה עבור חברה אמינה ואחראית תביא לשביעות רצון מהתוצאה ותאפשר להתאים את סוג השיפוץ לתקציב העומד לרשותכם.

ריצוף – היתרונות שלנו….
ריצוף לבית (2)הניסיון שלנו מבטיח כי עבודת הריצוף תיעשה באופן מקצועי על ידי מומחים. עבודה שאינה מקצועית ובאמצעות גופים לא מקצועיים נראית בבירור בתוצאות וגורמת לקשיים רבים עבור הלקוח בהמשך, כגון רצפות מורמות, סדקים בריצוף ועוד. חשוב להשקיע מחשבה בעניין הריצוף ולא להתפשר בבחירה בגוף לא מקצועי ולא מנוסה. העצה שלנו היא לחשוב על ריצופים לפי פרופורציות. לוחות גדולים מדי בחדר צפוף, כמו רצפה דקה בחדר גדול לא יהיו אסתטיים. התאימו את הריצוף ביחס לאופיו של המבנה, הטעם האישי שלכם והשתלבות הריצוף עם ריהוט וחפצים.

הצוות המקצועי שלנו יודע להתאים את הריצוף ללקוח. תוכלו לבחור אריחים ממבחר רחב של סוגי ריצוף שונים ואריחים בעלי דוגמאות ועיצובים שונים. הריצוף יישום על ידי מומחים באופן שיבטיח את שביעות רצונכם. בחברתנו מועסקים אנשי מקצוע איכותיים שיודעים לספק מענה ופתרון במצבים שונים. לבחירת בעל המקצוע חשיבות רבה לגבי תוצאות העבודה הסופיות, ולכן חשוב להתמקד בנושא זה ולהשקיע בו מעט מחשבה. שיפוץ איננו מתרחש בכל יום, תוצאות הריצוף ילוו אתכם לאורך שנים ולכן חשוב להתמקד בשלב התכנון ולא לקבל החלטות על רגל אחת.

אנו יודעים לדעת לתת מענה מהיר המותאם ללקוחות שלנו וזוהי מטרה יומית: תגובה בזמן אמת על זמינות העבודה שלנו, איכות העבודה או בקשות ספציפיות, תמיכה בלקוחות מתעניינים, ועוד. העובדים שלנו יספקו לכם עצות, הסברים ושירות. אנחנו עומדים כאן לרשותכם בכל עת.

ריצוף במגוון סוגים ודוגמאות.
להזמנת ריצוף ולמידע נוסף צרו קשר טלפוני כבר עכשיו:

072-3384222